گروه اف پی دی ( فناوران پارس درگاه )

خلاقانه فکر و سریع عمل می کنیم
چشم انداز
 • حوزه بازاریابی و فروش در بازارهای  آفلاین و آنلاین
 • جذب اسپانسر و بروکری
 • تولید محتوا ، وب و اپلیکیشن
 • آموزش و مشاوره مدیریت
ماموریت ما
 • بازاریابی و فروش
 • جذب اسپانسر و حامی مالی
 • تبلیغات و برندینگ
 • تولید محتوا و جریان سازی
مثلث اف پی دی
 • سرعت بالای ارائه خدمت به کارفرمای خود
 • خلاقیت در مدل ارائه خدمات
 • بهترین خدمت رسانی با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه
demo-attachment-126-project
0
مشاوره و جلسه بازاریابی
demo-attachment-129-smile
0
بانک اطلاعاتی
demo-attachment-125-planning
0
سر نخ و لید
demo-attachment-133-tea-cup
0
ایده و طرح باز
آمار ما

شرکت فناوران پارس درگاه در سال 1386 به صورت رسمی ثبت شده است و در همان زمان نیز پیمانکار پروژه ویژه ای مشابه به اپلیکیشن کنونی اسنپ تاکسی زیر نظر اتحادیه تاکسیرانی تهران ، شروع به فعالیت نمود .

در ادامه استراتژی عملیاتی شرکت از حوزه نرم افزار تغییر کرده و به توسعه کسب و کار می پردازد .

این شرکت در سالهای 1387 تا 1393 از حوزه نرم افزار های ترابری به فروش تجهیزات سخت افزاری تغییر رویه داده و با راه اندازی چندین فروشگاه لوازم خانگی ، دکوراسیون ساختمان و رایانه فعالیت موفقی را در برای خود ثبت کرده است .

فعالیت ها

از سال 1393 تاکنون با توجه به مصوب هیات مدیره این شرکت ، همزمان با حضور و فعالیت در بازار تجاری بخش تحقیق و توسعه ای چابک خود را ایجاد کرده و توانسته اقدامات موفقی به شرح زیر را ثبت نماید :

راه اندازی رادیو اینترنتی رادیوایرانیان
راه اندازی موسسه شبکه جهانی ورزش
تاسیس کانون هی می یو در داخل قاره افریقا
تاسیس دکوراسیون روسال استار
تاسیس خانه خلاقیت رویال برند هال 
تاسیس شرکت بلجیپا در امارات دبی
ثبت برند داچ فلور و بلجیپا 
تاسیس برند مشاوره و آموزش مستعان

از سال 1396 تاکنون نیز وارد فعالیت و مشارکت با شرکت معظم APEX ( ایده پردازان کلاه سفید البرز ) شده و توانسته پروژه های موفقی به شرح زیر را راه اندازی کند .

پلتفرم تولید محتوای ورزشی GLSPN
TURFS سامانه جامع تامین و نگهداری چمن مصنوعی
SPORTALK برنامه تاک شوی رسانه ای ورزش
SPORTED برنامه تاک شوی رسانه ای ورزش

سهامدارن
final-10

ROYAL STAR

زیر گروه اف پی دی
final-11

RBH

زیر گروه اف پی دی
final-5

GLSPN

سهامدار و عضو هیئت مدیره
final-12

MOSTAAN

زیر گروه اف پی دی
sharif-t
s m s
fani her2
v e f
f v h
سخن هیئت مدیره و مدیرعامل گروه اف پی دی
سرکار خانم نجمه قادری ، سرمایه گذار و رئیس هیات مدیره فناوران و مدیرعامل شبکه جهانی ورزش از ابتدای تاسیس این شرکت تحت عنوان سهامدار اصلی در راستای یک فعال حوزه زنان تلاش کرده تا با حمایت خود از کسب و کارهایی که مدیران آن بانوان قدرتمند ایرانی است ، حمایت کنند . ایشان دانش آموخته حوزه حسابداری و مدیریت هستند و در موسسه شبکه جهانی ورزش ایرانیان فعال نیز به عنوان مدیرعامل فعالیت دارند . چابک سازی در یک سازمان باعث می شود که مطابق با شعار small is beautiful قدم برداشته و با تفویض اختیار بیشتر به دپارتمان ها باعث بهره وری در ارائه خدمات بشویم در فناوران از ابتدای سال 1400 با تغییرات ثبتی که انجام گرفت موسسه شبکه جهانی ورزش ایرانیان فعال به عنوان سهامدار وارد هیات مدیره شده و در کنار سرکار خانم نجمه قادری به عنوان دو سهامدار این شرکت به سازمان ثبت شرکتها معرفی شده اند و جناب آقای مهندس حمید امیرسمساری به سمت مدیرعامل فناوران پارس درگاه طبق انتخاب شده اند . همزمان با معرفی امسال به عنوان سال «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» در جلسه هیات مدیره با نظر مثبت جمیع مشاوران و مدیران شرکت هایی که مشارکت دارند بر این تصمیم مصمم شده ایم که با تمام توان برای تحقق این شعار قدم برداریم .
ستاره قادری
رئیس هیئت مدیره
معرفی مدیرعامل مهندس حمید امیرسمساری ، فعال حوزه رسانه و وب دانش آموخته فناوری اطلاعات می باشد . ایشان نزدیک به بیست سال است که فعالیت خود را در اکوسیستم فناوری اطلاعات شروع و ادامه داده است . در ابتدا با حضور در کمپانی هایی همچون بانک صادرات ،بانک انصار ، سامسونگ ، هاتکو و آفا به عنوان مدیر ارشد و میانی در دپارتمان های فناوری اطلاعات ، بازاریابی و فروش کسب تجربه نموده اند. ایشان با علاقه شخصی خود همزمان نیز با حفظ سمت تخصصی خود در دپارتمان های مالی و بورس نیز فعالیت داشته اند . از ابتدای تاسیس فناوران پارس درگاه به عنوان یکی از سهامداران حضور داشته و از ابتدای سال 1401 در آخرین جلسه هیئت مدیره محترم گروه اف پی دی با سمت مدیرعامل انتخاب شده و قبول مسئولیت نموده است . از پروژه هایی که از بعد از ورود ایشان در گروه اف پی دی راه اندازی شده است ، میتوان به راه اندازی دکوراسیون رویال استار و همکاری در بخش آموزش دانشگاه صنعتی شریف ( تکنو شریف ) اشاره نمود .
مهندس حمید امیرسمساری
مدیرعامل