یکی از اقداماتی که ما در فناوران پارس درگاه سرمایه گذاری در راستای رشد ، توسعه و گسترش صنعت ورزش کشور می باشد .

با در نظر گرفتن برنامه استراتژی بلند مدتی که تهیه شده ، با کمپانی های موفق فعال در صنعت ورزش و  حوزه فعالیت ورزشی و نهاد های دولتی و بین المللی ورزشی ، مشارکت نموده و برای پروژه های مختلفی  اسپانسر  و حامی معنوی شده ایم .

این همکاری در قالب یک کنسرسیوم پروژه ای باعث موفقیت های زیادی هم برای طرفین شده است و در موارد مختلفی می توانیم به نمونه های خاص و ویژه آن اشاره کنیم  .

موسسه شبکه جهانی ورزش ایرانیان فعال به عنوان یکی از اعضای سهامدار وارد هیئت مدیره این شرکت شده است و سرکار خانم مهشید امیرسمساری به عنوان نماینده رسمی این موسسه در گروه اف پی دی معرفی شده است .

موسسه شبکه جهانی ورزش یک فعال در صنعت ورزش و به عنوان همکار در کنار انجمن صنعت ورزش ایران بر موضوعات مختلفی در حوزه ورزش فعالیت دارد.

مدیرعامل این موسسه سرکار خانم نجمه قادری به عنوان یک بانوی ایرانی کارآفرین توانسته اقدامات مختلفی را در حوزه استارتاپ های ورزشی اجرا نماید و دو استارتاپ GLSPN و TURFS در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش SPORTEX 2020 از سوی وزارت محترم ورزش و جوانان ، وزارت صنعت معدن و تجارت و شرکت میلاد نور به عنوان استارتاپ برتر معرفی شده است.

از دیگر برنامه هایی که در موسسه شبکه جهانی ورزش اجرا شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد .

 

از دیگر اقدامات شبکه جهانی ورزش راه اندازی پلتفرم تامین و نگهداری تورفز است که با همکاری مشترک گروه نرم افزاری ایده پردازان کلاه سفید البرز ( معروف به اپکس ) این موضوع  طراحی و تولید شده است .

استارتاپ تورفز همزمان با شروع بیماری کرونا و با بسته شدن باشگاه های زمین چمن مصنوعی در سطح کشور با شرایط عدم فعالیت محکوم به تعلیق فعالیت شد .

در رابطه با این استارتاپ مصاحبه مهندس حمید امیرسمساری با خبرگزاری آنا را مطالعه کنید  .